Aktualności Odsłony: 1603

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Radosnego, wiosennego nastroju, oraz wesołego Alleluja
życzy Wam wszystkim Adam Dzitkowski – Prezes
wraz z Zarządem i pracownikami Związku Kultury Fizycznej OLIMP