Drukuj

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

W STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM - MIXTY

04.10 – 07.10.2018 BIAŁYSTOK

 

ORGANIZATOR:

Związek Kultury Fizycznej „OLIMP” w Warszawie, ul. Konwiktorska 9 przy współpracy Integracyjnego Klubu Sportowego VICTORIA Białystok ul: Kraszewskiego 26/2

 

KOORDYNATOR:

Wacław Morgiewicz

tel. kontaktowy 603 198 909

e-mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CEL ZAWODÓW

- Wyłonienie najlepszych par w konkurencji - Mixty 2018

- popularyzacja strzelectwa, jako doskonałej formy rehabilitacji zdrowotnej i społecznej osób niewidomych i słabowidzących,

- możliwość rywalizacji sportowej.

MIEJSCE I TERMIN

Zakwaterowanie zawodników od kolacji 04.10.2018 do śniadania 07.10.2018 w Hotelu „SOSNOWE ZACISZE” Osiedle Ignatki ul: Leśna 20 16-001 Kleosin. Dojazd z dworca PKP autobusem nr 10 lub 11.

Zawody rozegrane będą na strzelnicy „Kaliber” ul: Grunwaldzka 18 15-893 Białystok.

Transport z hotelu na strzelnicę zapewnia organizator.

ZASADY ROZGRYWEK:

Mixty zostaną przeprowadzone w dwóch postawach. Konkurencja główna (eliminacje) plus finał w zależności od liczby zgłoszonych par. Zawody przeprowadzone zostaną bez podziału na kategorie B1, B2, B3.

Konkurencje zostaną przeprowadzone według regulaminu organizatora : co do ilości strzałów, czasów strzelań oraz organizacji konkurencji. W pozostałych kwestiach obowiązywać będą regulaminy IBSA i uzupełniająco PZSS.

 

UCZESTNICTWO:

W zawodach uczestniczyć będą pary w składzie kobieta i mężczyzna. Zawodnicy muszą legitymować się znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu utraty wzroku zgłoszone przez klub zrzeszony w ZKF Olimp. Zawodnicy zakwalifikowani na zawody przywożą ksero orzeczenia o niepełnosprawności. Zawodnicy powinni mieć swego asystenta oraz sprzęt (karabin, śrut, lampę oraz stolik i krzesełko do postawy leżąc)

Zgłoszenie musi zawierać:

- imię i nazwisko zawodnika

- numer pesel

- stopień niepełnosprawności

- nazwisko i imię asystenta

ZASADY FINANSOWANIA

Zawodnicy i asystenci dokonują wpłaty wpisowego w kwocie 60 zł od osoby.

Płatne gotówką u koordynatora na odprawie technicznej w dniu 04.10.2018 o godz. 20.00 lub przelewem na konto ZKF Olimp okazując na odprawie technicznej dowód wpłaty.

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia uczestników należy przesyłać e - mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W terminie do 25.09.2018

Koordynatorem zawodów jest Wacław Morgiewicz – 603 198 909

W sprawach logistycznych - organizacyjnych proszę się kontaktować z Wacławem Morgiewiczem lub Edytą Kazberuk tel. 502 270 721

 

ODPRAWA TECHNICZNA

Odprawa techniczna odbędzie się 04.10.2018 o godzinie 20.00

 

Koordynator zastrzega sobie prawo do interpretacji komunikatu.