Drukuj

 

KOMUNIKAT

OBOZU KOLARSKO -TRIATHLONOWEGO i NORDIC WALKING

Lidzbark Welski

17-26.06.2018r

 

Organizator:   Związek Kultury Fizycznej „OLIMP”

Obóz odbędzie się w dniach 17-26.06.2018 r.

Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym Ambrowil ul. Leśniczówka 5, 13-230 Lidzbark (k. Działdowa) . Ośrodek jest położony na obszarze Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w odległości 60m od jeziora oraz na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego. Przepływająca rzeka Wel ma charakter rzeki górskiej, doskonale nadającej się na spływy kajakowe.

Przyjazd uczestników 17.06.2018 r. w godzinach popołudniowych. Wyżywienie od kolacji 17.06.2018 r. do obiadu 26.06.2018 r.

Koszt uczestnictwa w obozie od jednego uczestnika wynosi 350 zł-dorośli, 200zł-dzieci i młodzież do lat 21. Płatne przelewem na konto ZKF „OLIMP”.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest posiadanie orzeczenia o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności z tytułu utraty wzroku (nie dotyczy pilotów) oraz posiadanie licencji lub aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie sportowym. Uczestnicy na czas trwania obozu będą ubezpieczeni przez organizatora.

Proszę o zabranie ze sobą strojów sportowych i kąpielowych.

Celem obozu jest promocja i rozwijanie kolarstwa, triathlonu i nordic walking.   

Zawodnicy przyjeżdżają na obóz z własnym sprzętem sportowym. W wyjątkowych sytuacjach i po uzgodnieniu z koordynatorem będzie można skorzystać ze sprzętu organizatora (rowery tandemy).

Organizator nie zapewnia części zamiennych do rowerów n.p. dętek, klocków hamulcowych i opon.

Więcej Informacji można uzyskać : Józef Plichta tel. 721 019 087

Zgłoszenia imienne uczestników należy przesyłać do dnia 02.06.2018 r. na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                       Koordynatorzy:

                                                                           Krzysztof Badowski i Józef Plichta